Dane kontaktowe:

Małgorzata Rudnicka – psycholog Zielona Góra, psychoterapeuta. Ukończyła również 4-letni kurs psychoterapii oraz fakultet uprawniający do prowadzenia psychoterapii młodzieży. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenia zawodowe zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą, w ramach Oddziału Psychiatrycznego, Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz stowarzyszeń niosących pomoc osobom z niepełnosprawnościami.

Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiada kwalifikacje, a także doświadczenie w pracy z młodzieżą, dorosłymi oraz dziećmi. Swoąj pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem.

Gabinet Psychoterapii i Wsparcia Psychologicznego „KONTAKT”, w którym Pani Małgorzata jest psychoterapeutą oprócz klasycznych form prowadzenia psychoterapii, jako jedyny ośrodek w regionie oferujemy objęcie oddziaływaniami przez zespół terapeutów z uwzględnieniem wielu kontekstów i perspektyw.

Doświadczenie zawodowe:
  • Kurs psychoterapii organizowany przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
  • Fakultet uprawniający do prowadzenia psychoterapii młodzieży
  • W ramach Oddziału Psychiatrycznego, Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zdobyła doświadczenie zawodowe w Polsce oraz za granicą
  • Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej