Dane kontaktowe:

Magdalena Sozańska – Psycholog, Psychoterapeuta Opole. Absolwentka Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła, również studia podyplomowa z zakresy autyzmu, Zespołu Aspergera oraz innych całościowych zaburzeń rozwojowych. Pracuje z osobami, które borykają się z niską samooceną, depresją, nerwicą, zaburzeniami psychosomatycznymi, fobiami społecznymi, zaburzeniami koncentracji, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami emocjonalnymi oraz z fobią. Pani Magdalena do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem oraz pasją, a każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jej celem jest pomoc osobom, które zmagają się z problemami natury psychicznej i wspieranie ich w   skutecznym podejmowaniu zmian, które zmierzają do szeroko pojętego zdrowienia, czyli osiągnięcia poczucia dobrostanu fizycznego, psychicznego, społecznego i duchowego. Wspiera swoich pacjentów w znalezieniu najlepszych metod dochodzenia do zdrowia i utrzymania aktywności życiowej.

Pomoc psychoonkologiczna, jaką zapewnia Pani Adriana ma na celu przede wszystkim poprawę jakości życia pacjenta poprzez: wsparcie w kryzysie;  motywowanie do podejmowania działań prozdrowotnych; tworzenie  przekonań sprzyjających zdrowieniu; obniżenie poziomu stresu i  aktywizowanie potencjału życiowego.

 

Doświadczenie zawodowe:
  • jest w trakcie szkolenia z psychoterapii, które przygotowuje do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB),
  • Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej,