Dane kontaktowe:

ProMaind to prywatny oraz refundowany przez NFZ Ośrodek Leczenia Uzależnień od alkoholu narkotyków, leków, hazardu i seksu. Nasz ośrodek leczenia uzależnień, prowadzony jest przez psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Placówka zlokalizowana jest w pięknym, górskim otoczeniu, które pozytywnie wpływa nie tylko na psychikę, ale i na cały organizm. Ze względu na wyjątkowo malowniczą lokalizację, nasz ośrodek leczenia uzależnień zajmuje się także organizacją wczasów terapeutycznych. Prywatny ośrodek uzależnień to miejsce przyjazne dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w drodze do wolnego życia. W walce z nałogami najważniejsza jest szybka reakcja i wsparcie. Nasz ośrodek dysponuje bardzo dobrze przygotowanym personelem, gdzie czemu możemy dostosować program leczenia indywidualnie do potrzeb pacjentów.

Zakres leczenia:

Leczenie w Ośrodku jest refundowane przez NFZ – obowiązuje kolejność zgłoszeń

Całodobowy Oddział Leczenia Uzależnień od Alkoholu- czas trwania leczenia 56 dni

Realizowane są zajęcia takie jak: psychoterapia grupowa oraz indywidualna, arteterapia, psychoedukacja, warsztaty umiejętności społecznych, warsztaty strzelania z łuku oraz rzeźbiarskie, relaksacja.

Oddział leczenia uzależnień od narkotyków i środków psychoaktywnych

 

Co nas wyróżnia:
  •  Doświadczony i wykwalifikowany personel
  • Trzy rodzaje grup terapeutycznych z indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta
  • Leczenie w Ośrodku refundowane przez NFZ
  • Prowadzone są warsztaty i szkolenia
  • Komfortowe warunki pobytowe
  • Przyjazna, domowa atmosfera
  • Malownicza lokalizacja sprzyjająca leczeniu

ProMaind- prywatny oraz refundowany przez NFZ Ośrodek Leczenia Uzależnień od narkotyków, leków, alkoholu, hazardu i seksu.