Konkurs na Najlepszy Ośrodek Terapii 2020!

Ranking Ośrodków Terapii ma zaszczyt ogłosić, że po raz trzeci organizuje plebiscyt na Najlepszy Ośrodek Terapii w Polsce.

Głosowanie rusza już teraz i potrwa do końca bieżącego roku. Wyniki plebiscytu ogłosimy w styczniu 2021 roku. Bezpłatnie udział w konkursie biorą placówki z Rankingu Ośrodków Terapii. Jeśli chcesz, aby Twój ośrodek powalczył o tytuł najlepszego w Polsce, możesz go zgłosić tutaj. Misją konkursu jest wyłonienie najbardziej zaufanych ośrodków terapii, co zdecydowanie ułatwi poszukiwania pacjentom i sprawi, że będą mogli odbyć swoją terapię w sprawdzonym ośrodku. Natomiast najlepszym placówkom pozwoli zyskać większą popularność oraz dotrzeć do nowego grona klientów.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Ranking Ośrodków Terapii to największa baza placówek tego typu w Polsce. Znajdziesz w niej setki ośrodków oraz tysiące opinii pacjentów. Konkurs w latach ubiegłych cieszył się ogromną popularnością zarówno wśród właścicieli ośrodków, jak i samych pacjentów, którzy oddali kilka tysięcy głosów. Konkurs na Najlepszy Ośrodek Terapii jest też świetną, darmową oraz bardzo skuteczną reklamą. Ranking Ośrodków Terapii do końca roku będzie nagłaśniał swój plebiscyt zarówno na stronie internetowej oraz w social mediach. Dzięki temu Twój ośrodek nie tylko będzie miał szanse wygrać plebiscyt, ale także zaistnieje wśród pacjentów i ich rodzin. Niewątpliwie zwycięstwo w plebiscycie i tytuł Najlepszego Ośrodka Terapii w Polsce będzie potwierdzeniem zaufania i docenienia przez pacjentów.

Jak wygląda głosowanie?

Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną na stronie internetowej Rankingu Ośrodków Terapii. Z racji prestiżu konkursu na Najlepszy Ośrodek Terapii w Polsce 2020, zależy nam na realnych, obiektywnych i prawdziwych opiniach, które dokładnie sprawdzamy. Robimy to m.in. poprzez weryfikowanie IP komputerów, z których oddawane są głosy. Dzięki temu możemy być pewni, że tytuł Najlepszego Ośrodka Terapii trafi w odpowiednie i faktycznie najlepsze miejsce, któremu zaufało najwięcej pacjentów.

Co jest oceniane?

Zależy nam na docenieniu ośrodków, dla których najważniejsze jest dobro pacjenta, profesjonalna opieka, wykwalifikowany personel oraz skuteczna terapia w sprzyjającej atmosferze i otoczeniu. W konkursie oceniane są takie aspekty jak:

Program terapii

czyli metody leczenia, indywidualna terapia, intensywność zajęć, zajęcia dodatkowe.

Opieka lekarska

opieka lekarska, a dokładniej specjaliści pracujący w danym ośrodku oraz sposób detoksykacji

Lokalizacja ośrodka

lokalizacja ośrodka, czyli najbliższe otoczenie, czy istnieje możliwość kontaktu z przyrodą

Pobyt w ośrodku

mowa tutaj o standardzie zakwaterowania, czystości pokoi, warunkach sanitarnych, jakość posiłków i urozmaiceniu diety

Nagrody

Nagrodzimy trzy najlepsze ośrodki terapii w Polsce. Każdemu z nich przyznamy certyfikaty potwierdzające sukces w plebiscycie, dyplomy oraz pamiątkowe statuetki. Oprócz tego zwycięzca otrzyma bezpłatną 30-dniową reklamę na naszej stronie internetowej oraz w social mediach Rankingu Ośrodków Terapii z zasięgiem aż 200.000 wyświetleń. Nagrodą za drugie miejsce jest reklama o zasięgu 100.000, a trzecie 50.000 wyświetleń. Ponadto wyniki konkursu ogłosimy na naszej stronie internetowej i na profilach społecznościowych, co pozwoli dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

Najważniejsze powody, dla których Twój ośrodek powinien wziąć udział w konkursie:

Darmowa reklama

Udział w konkursie jest świetnym sposobem na promocje Twojego ośrodka. Plebiscyt będziemy nagłaśniać do końca bieżącego roku zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w social mediach. W ubiegłym roku zgromadziliśmy kilka tysięcy głosów. Pokazuje to z jak dużą popularnością oraz prestiżem wiąże się nasz konkurs.

Zdobędziesz pozytywne opinie o swoim ośrodku

Udział w konkursie pozwoli na zdobycie opinii pacjentów. Dzięki temu Twój ośrodek zdobędzie większe zaufanie wśród osób poszukujących terapii, a w konsekwencji nowych klientów.

Twój ośrodek trafi do największej bazy ośrodków terapii w Polsce

Ranking Ośrodków Terapii cieszy się ogromnym zaufaniem wśród pacjentów. Nasza strona ułatwia osobom uzależnionym oraz ich rodzinom poszukiwanie odpowiedniej placówki. Dołącz do rankingu i pozwól się znaleźć!

Możliwość zdobycia nagrody i tytułu Najlepszego Ośrodka Terapii 2020

Bez wątpienia nagrody w naszym konkursie są bardzo atrakcyjne. Reklamy pozwolą dotrzeć do nowych kręgów odbiorców, a tytuł Najlepszego Ośrodka Terapii sprawi, że Twój ośrodek stanie się jeszcze bardziej renomowany.

Weź udział w konkursie

Dodaj swój ośrodek terapii już dziś.