Marketing ośrodków terapii

Zintegrowane kampanie na 20 płaszczyznach wypromujemy Twój ośrodek www.nakatomi.pl

Ranking ośrodków terapii to miejsce stworzone z pasji do pomagania i chęci pokazania Wam, że można żyć i warto żyć bez nałogów. Ranking jest jednym  z wielu naszych projektów, jest od podstaw stworzony i prowadzony przez Agencję Marketingową Nakatomi.

Jesteśmy jedną z wiodących agencji marketingowych nie tylko w Polsce. Prowadziliśmy ponad 2000 firm w 32 krajach, w tym oczywiście tworzymy i realizujemy kampanie reklamowe, marketingowe dla ośrodków Terapii.

Wypromujemy Twój ośrodek

Ośrodki Terapii to tak samo jak producent opakowań, czy kancelaria prawna, firma która nie działa charytatywnie, a tym samym do egzystencji, osiągania przychodów potrzebuje pacjentów. Koszty związane z prowadzeniem ośrodka terapii są bardzo wysokie, począwszy od wynajmu lokalu, domu, przez pracowników, a kończąc na rachunkach. Dlatego, każdy ośrodek terapii tak jak inna działalność musi zapewnić sobie odpowiednie zyski, aby być rentownym. Właśnie tutaj to Nakatomi wychodzi Państwu naprzeciw i proponujemy pełnowartościowe kampanie reklamowe dla każdego rodzaju ośrodka.

Zaufało nam już

ośrodków

Czym różnią się nasze kampanie od każdej innej agencji

Program terapii

Jak widać posiadamy najbardziej poczytny portal o ośrodkach terapii, nasze blogi każdego dnia czytają tysiące odbiorców.

Opieka lekarska

Kampanie marketingowe przez nas prowadzone są w pełni spersonalizowane, docieramy do odpowiedniej grupy odbiorców, przez co nie przepalamy środków przeznaczonych na kampanie właściwe

Lokalizacja ośrodka

W zależności od intensywności kampanii prowadzimy je równocześnie na 10 a nawet 20 płaszczyznach

Pobyt w ośrodku

Potrafimy wygenerować ruch na waszej stronie nawet o 720% większych od obecnego

Program terapii

Najniższe koszty wejścia na stronę www,  najwyższa konwersja

Opieka lekarska

Dedykowani pracownicy przy prowadzeniu kampanii

Lokalizacja ośrodka

Obsługa online przez 12 godzin na dobę

2900

prowadzonych kampanii w 32 krajach

30

wypromowanych ośrodków terapii w Polsce

100

doświadczonych specjalistów marketingu, również medycznego

Co wchodzi w zakres kampanii dla ośrodków Terapii?

Social Media

pełna obsługa na 5 płaszczyznach, począwszy od Facebooka, Instagram, Google Moja Firma, Twitter, Pinterest.

Pozycjonowanie stron

tutaj jako nieliczny damy Wam gwarancję, że wasza strona znajdzie się w TOP 10 pod kluczowymi frazami.

Blog

prowadzimy dla was blogi eksperckie, każdy wpis z autoryzacją i przekazaniem praw własności na dany ośrodek.

Marketing rekomendacji

tutaj tajemnicy wam nie zdradzimy, jak robimy go skutecznie, ale jest on bardzo ważnym i kluczowym elementem naszej kampanii dla ośrodków terapii.

Katalogujemy

w pakietach wprowadzamy wasz ośrodek zarówno do katalogów firm jak i stron, co nie tylko zwiększa zasięg reklamy ale również poprawia pozycje strony

Google Ads

tak powiecie, przecież nie można, bo Google blokuje frazy dla ośrodków terapii, tak, to prawda, ale mamy na to sposoby, aby skorzystać z tego rodzaju reklam.

Obsługa graficzna

okresie trwania współpracy nasza agencja prowadzi dla was pełną obsługę graficzną w sieci a także tworzy plakaty, foldery czy ofertówki dla przyszłych pacjentów

Opiniowanie

dbamy o wizerunek firm w sieci, odpisujemy na opinie pacjentów, staramy się pozyskać ich jak największą ilość zgodnie

Prace na stronie

Prace na stronie www, w okresie trwania umowy dbamy o waszą stronę, zarówno o jej utrzymanie na serwerze, poprawne działanie jak i zmiany niezbędne do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google

Dlaczego wybrać Agencję Nakatomi przy kampaniach dla ośrodków terapii

Dostosowane budżety

Dostosowanie kampanii do budżetu, niezależnie czy prowadzicie mały ośrodek z miejscami dla 6 pacjentów, czy duży dla 20 a może nawet fundację, stworzymy zarys kampanii w każdym z tych przypadków i przedstawimy Wam ofertę.

Pełna obsługa

Jesteśmy agencją Ful-Service, oznacza to tyle, że powierzając nam swój ośrodek nie musicie już szukać żadnej innej firmy, zajmiemy się wszystkim kompleksowo począwszy od kompleksowej obsługi marketingowej w sieci, poprzez działania digital, czy planowanie strategii rozwoju ośka na kilka lat do przodu.

Sukcesy

Posiadamy ponad 60 rekomendacji, 25 nagród takich jak Najlepsza Firma w Polsce 2016, Mikroprzedsiębiorca Roku 2016, I miejsce w konkursie Puls Biznesu „100 kobiet biznesu dla naszej CEO” Osobowość Roku 2016 i 2018 dla naszej CEO itp…

Zacznij już dziś

Przedstawiliśmy Wam tylko niektóre składowe kampanii marketingowych dla ośrodków terapii, szczegóły każdej kampanii dostosowane są do potrzeb zamawiającego. Inaczej promuje się ośrodki kameralne z 5 miejscami dla pacjentów a inaczej duże ośrodki dla kilkudziesięciu osób.

Napisz

biuro@nakatomi lub agnieszka@nakatomi.pl

Zadzwoń

58/732-22-85
lub 58/727-91-80